OCTA UV-SYSTEM

OCTA UV-SYSTEM

Prezentujemy Państwu specjalistyczny system dezynfekcji światłem UV-C przeznaczony do szybkich i efektywnych cykli dekontaminacji. OCTA UV–System to trzy komunikujące się ze sobą roboty, automatycznie kalkulujące efektywną dawkę promieniowania UV-C, sterowane poprzez dedykowane oprogramowanie.

łączniki

„OCTA UV–System to technologiczna odpowiedź na potrzeby placówek medycznych w zakresie dezynfekcji i dekontaminacji pomieszczeń.”

OCTA UV-SYSTEM białe front

Bezpieczeństwo

Skuteczność osiągania bezpieczeństwa mikrobiologicznego z wykorzystaniem światła UV-C jest udokumentowana w wielu publikacjach naukowych. Szczegółowe badania wykazują skuteczność dezynfekcji na poziomie ponad 99%.

Efektywność

Każdy cykl dekontaminacji odbywa się przy użyciu trzech robotów. Zapewnia to efektywne pokrycie powierzchni promieniowaniem UV-C w każdym pomieszczeniu, niwelując efekt zacienienia.

Mobilność

Myślą przewodnią tworzenia OCTA UV-System było zapewnienie ich mobilności w każdych warunkach. Dzięki niej urządzenia mogą być z łatwością transportowane i stosowane w większej ilości pomieszczeń.

Ocena skuteczności

Łatwe w zastosowaniu narzędzie pomiaru zapewnia informację w czasie rzeczywistym o przeprowadzonej dezynfekcji. Dostarczenie odpowiedniej dawki promieniowania UV-C jest kluczowe dla skutecznego odkażania powierzchni. Dostępność metody weryfikacji jest niezwykle istotna dla całości procesu.

ZDALNE STEROWANIE

APLIKACJA OCTA

Intuicyjna i łatwa w obsłudze aplikacja minimalizuje ryzyko błędu i umożliwia przeprowadzenie procesu dekontaminacji w kilku prostych krokach z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Jednocześnie użytkowników OCTA UV-System przed przypadkową ekspozycją chronią wielopoziomowe zabezpieczenia.

OCTA UV-SYSTEM

OCTA UV-SYSTEM - The Design

Urządzenia OCTA UV-System odzwierciedlają zbiór wartości Eco Light Biosafety. Komunikują poziom zaawansowania oraz tożsamość marki. OCTA UV-System integruje aspekty wizualne i użytkowe podkreślając wyjątkowość produktu inteligentnego i uzgodnionego z globalnymi procesami i trendami w obszarze bezpieczeństwa.
Zobacz wideo ukazujące nowoczesność i wysoki standard wzornictwa urządzeń OCTA UV-System.

OCTA UV-SYSTEM

OCTA UV-System to autorskie połączenie wielu przełomowych technologii

lidar

LASEROWY SKANER

Lidar – laserowy czujnik odległości rozpoznaje dokładne wymiary pomieszczenia. Odpowiada za proces mapowania niezbędny do obliczenia czasu ekspozycji

CZUJNIK RUCHU

Specjalnie zaprojektowane czujniki o szerokim polu detekcji i niezawodnej pracy także w przestrzeniach nieregularnych. Sterują funkcją autowyłączenia i podnoszą bezpieczeństwo użytkowania.

czujnik ruchu
promienniki

PROMIENNIKI

Specjalistyczne promienniki UV-C Phillips o łącznej mocy 1200W w każdym urządzeniu. Działanie dezynfekcyjne połączone z wysoką jakością, skutecznością i żywotnością do 9.000h

UCHWYTY

Wygodne, ergonomiczne, stabilne uchwyty do prowadzenia robota. Zaprojektowane z myślą o otoczeniu pracy i komforcie użytkowników końcowych.

uchwyt
kółka

KOŁA

Koła obrotowe dedykowane sprzętom medycznym, antystatyczne, z hamulcem bezpieczeństwa. Gwarantują sprawne poruszanie systemu.

ŁĄCZNIKI

Elementy łączące spełniają jednocześnie funkcję ostrzegawczą oraz stanowią uchwyt dla tabletu. Dopełnienie mobilności, ergonomii i funkcji użytkowych.

łącznik
transport OCTA UV-SYSTEM

TRANSPORT

OCTA UV-System pozostaje mobilna w trudnych warunkach a konstrukcja systemu umożliwia łatwą relokację przy użyciu niewielkiego wysiłku. Przemieszczanie i relokacja OCTA UV-System została specjalnie zaprojektowana aby minimalizować ryzyko uszkodzeń i zapewniać płynne działanie przez wiele lat.

DOZYMETRY UV-C

Łatwe w zastosowaniu narzędzie pomiaru zapewnia informację w czasie rzeczywistym o przeprowadzonej dezynfekcji. Dostarczenie odpowiedniej dawki promieniowania UV-C jest kluczowe dla skutecznego odkażania powierzchni. Dostępność metody weryfikacji jest niezwykle istotna dla całości procesu.

Dozymetr
Dozymetr 25
Dozymetr 25

NAUKA
STOJĄCA ZA OCTA UV-SYSTEM