KONTAKT

Słupsk, Polska

Produkcja | Obsługa Inwestycji

Inkobator

Eco Light Biosafety Technology sp. z o.o.
ul. Portowa 13b
Słupsk, Polska

STRONA

www.eco-light-biosafety.com

E-MAIL

info@eco-light-biosafety.com

TELEFON

+59 307 00 01

      

Mateusz Grabka     
Managing Director
tel. +48 512 248 144
mateusz.g@eco-light-biosafety.com

   

Anna Pieniak
Investment Sales Manager
tel. +48 662 808 295
anna.p@eco-light-biosafety.com

   

Jacek Kopacz 
Business Development Manager CEE
tel. +48 535 477 707
jacek.k@eco-light-biosafety.com

        

Aleksandra Popławska
Investment Sales Assistant
tel. +48 539 366 201
aleksandra.p@eco-light-biosafety.com

 

David Wheadon  
Business Development Manager EU
tel. +44 7469 726 083
david.w@eco-light-biosafety.com

Eschborn, Niemcy

Office | Showroom | Training Centre

Eschborn

Eco Light Biosafety GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 30-34
65760 Eschborn-Frankfurt, Niemcy

STRONA

www.eco-light-biosafety.de

E-MAIL
info@eco-light-biosafety.de

TELEFON

+49 173 321 7687

     

Dominik Ściepko 
CEO
Tel. +49 173 321 7687

dominik.s@eco-light-biosafety.de

    

Marta Olczak
Board Office Manager
tel. +49 173 321 1780
marta.o@eco-light-biosafety.de

      

Mateusz Grabka  
Managing Director
tel. +48 512 248 144

mateusz.g@eco-light-biosafety.com

       

Joanna Kalinowska
tel. +49 173 321 1780
joanna.k@eco-light-biosafety.de

   

Jacek Kopacz   
Business Development Manager CEE
tel. +48 535 477 707
jacek.k@eco-light-biosafety.com

 

David Wheadon  
Business Development Manager EU
tel. +44 7469 726 083
david.w@eco-light-biosafety.com

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Masz pytania? Napisz do nas!




    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Eco Light Biosafety Technology Sp. z o.o. zgodnie z Polityką Prywatności, z którą się zapoznałem i akceptuję.
    Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Eco Light Biosafety Technology Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).