Eco Light Biosafety

Technologia bezpiecznego jutra

POŁĄCZENIE PRZEŁOMOWYCH TECHNOLOGII

Eco Light Biosafety Technology należy do Grupy Eco Light LED, która od 2008 roku jest ekspertem w oświetleniu LED przemysłowym, bazującym na technologiach półprzewodnikowych. W 2019 roku firma Eco Light Biosafety Technology wprowadziła do swojej oferty innowacyjne produkty dezynfekcji światłem UV-C. Najnowsze rozwiązania Eco Light Biosafety Technology są odpowiedzią na potrzeby w zakresie specjalistycznej dezynfekcji powierzchni i powietrza. Naszą misją jest eliminowanie zagrożeń zdrowia poprzez niszczenie patogennych mikroorganizmów oraz poprawa bezpieczeństwa mikrobiologicznego. Rozwiązania Eco Light Biosafety Technology dedykowane są sektorowi medycznemu.

octagon hasla

Historia marki Eco Light LED to ponad 12 lat doświadczeń we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych. Nasze projekty bazują na autorskich rozwiązaniach a ich wykonanie oparte jest wyłącznie o materiały i komponenty spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie i międzynarodowe normy jakości. Jesteśmy grupą specjalistów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami. Tworzymy nasze produkty z inspiracją pochodzącą od najtrudniejszych wyzwań technologicznych XXI w.

MISJA GRUPY ECO LIGHT

Naszą misją jest opracowanie nowego modelu osiągania bezpieczeństwa mikrobiologicznego w sektorze ochrony zdrowia. Tworzone rozwiązania pozwalają w całości oprzeć go na technologii bakteriobójczego promieniowania ultrafioletowego.

INNOWACJA

Nasze rozwiązania opierają się na innowacyjnych technologiach i wykonane są zgodnie z panującymi trendami w światowym wzornictwie.

FUNKCJONALNOŚĆ

Wszystkie elementy składające się na funkcjonowanie naszych rozwiązań zostały poddane rygorystycznym badaniom technologicznym, a dobór komponentów wynika z funkcjonalności, bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności.

BEZPIECZEŃSTWO

Produkty są w pełni zgodne z odpowiednimi wymaganiami i normami krajowymi oraz międzynarodowymi.

Wierzymy, że sposoby skutecznego wdrażania innowacji stanowią nie tylko o sukcesie systemu ochrony zdrowia, ale o wspólnym sukcesie osiągnięcia bezpieczeństwa w nowym, niespotykanym wymiarze.

Mateusz Grabka
Managing Director, Eco Light Biosafety Technology

Nasza obecność na wydarzeniach międzynarodowych

Członkostwo w organizacjach zrzeszających szpitale w Europie stanowi realizację misji Eco Light Biosafety jaką jest wsparcie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali. Jednocześnie włączamy nasze innowacyjne rozwiązania w kształtowanie koncepcji systemowych dla skutecznych metod dezynfekcji z wykorzystaniem światła UV-C. W naszej misji wypełniamy lukę technologiczną w obszarze specjalistycznych, mobilnych systemów dezynfekcji dla zastosowań medycznych o niedostępnej w innych urządzeniach efektywności i wydajności.

Medica logo

Targi MEDICA 2020

Wiodące targi branży medycznej gromadzące wystawców z całego świata

PARTNERZY
W SYSTEMIE OCHRONY ZDROWIA

Członkostwo w organizacjach zrzeszających szpitale w Polsce stanowi realizację misji Eco Light Biosafety jaką jest wsparcie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali. Jednocześnie włączamy nasze innowacyjne rozwiązania w kształtowanie koncepcji systemowych dla skutecznych metod dezynfekcji z wykorzystaniem światła UV-C. W naszej misji wypełniamy lukę technologiczną w obszarze specjalistycznych, mobilnych systemów dezynfekcji dla zastosowań medycznych o niedostępnej w innych urządzeniach efektywności i wydajności.

Członek Wspierający
Polska Federacja Szpitali
Logo_PFSz
Członek Wspierający
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych

PARTNERZY
TECHNOLOGICZNI

Partnerstwo technologiczne światowych liderów w dziedzinie oświetlenia jest silnym filarem Eco Light Biosafety i przekłada się bezpośrednio na portfolio oferowanych produktów.

Grupa Eco Light LED od wielu lat współpracuje z firmami OSRAM, Philips oraz Signify. Tym samym posiadamy dostęp do najbardziej zaawansowanych rozwiązań zarówno w aspekcie technologicznym, ekonomicznym jak i ekologicznym.

signify logo
Philips logo
Osram logo