NEWSROOM

14 kw. 2021
OCTA UV-SYSTEM na PGE Narodowy

OCTA UV-SYSTEM wspiera szpital na Stadionie Narodowym w Warszawie

Od 26 marca 2021 roku OCTA UV-System z dumą wspiera pracowników i pacjentów Szpitala na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wierzymy, że nasz specjalistyczny system do dezynfekcji UV-C nie tylko ułatwi i usprawni działalność wszystkich pracowników medycznych, lecz również zapewni dodatkową barierę bezpieczeństwa dla pacjentów.

W jaki sposób pomagamy? OCTA UV-System niszczy 99,99% patogenów (wirusów, grzybów i bakterii) za pomocą bakteriobójczego promieniowania ultrafioletowego (UVGI), które jest częścią naturalnie występującego promieniowania ultrafioletowego pochodzącego z energii słonecznej. Wysokoenergetyczne cząstki UV-C z łatwością przenikają przez ścianę komórkową mikroorganizmów uszkadzając struktury komórkowe, tym samym dezaktywując je i uniemożliwiając dalsze namnażanie.

OCTA UV-System to autorskie połączenie wielu przełomowych technologii: laserowego skanera, czujnika ruchu oraz niezwykle wydajnych promienników UV-C. Dzięki tym elementom, dezynfekcja pomieszczenia o wielkości 20 metrów kwadratowych zajmuje tylko 2 minuty 40 sekund.

Dzięki szybkiemu działaniu, pracownicy medyczni zaoszczędzają czas, który mogą poświęcić na wsparcie pacjentów. Jesteśmy tam, gdzie możemy pomóc!


Piszą o nas: MedKurier DlaSzpitali

kasia