NEWSROOM

20 paź 2020
ANTI-COVID OFFER

Ministerstwo Spraw Zagranicznych umieszcza OCTA UV-System na liście produktów i technologii do walki z COVID-19

Ministerstwo Spraw Zagranicznych, 10/2020

Październik 2020, Warszawa
Potrójna efektywność OCTA UV-SYSTEM została doceniona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które umieściło firmę Eco Light Biosafety Technology na liście „Anti-COVID Offer by Polish Business”.

Potrójna efektywność OCTA UV-SYSTEM została doceniona przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które umieściło firmę Eco Light Biosafety Technology na liście „Anti-COVID Offer by Polish Business”. Inicjatywa wspiera polskie przedsiębiorstwa w promocji rozwiązań poza granicami kraju.

Nasze rozwiązanie technologiczne niszczy 99.99% wirusów, bakterii i patogenów, w tym SARS-CoV-2. Jest to możliwe dzięki przełomowemu systemowi dezynfekcji światłem UV-C przeznaczonym do efektywnych cykli dekontaminacji.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uznało OCTA UV-SYSTEM za jedno z najważniejszych odkryć 2020 roku i umieściło firmę ECO LIGHT BIOSAFETY na liście „Anti-COVID Offer by Polish Business”.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP publikuje na swojej platformie informacje o produktach i rozwiązaniach oferowanych przez polskich przedsiębiorców i badaczy, które mogą pomóc w lepszej odpowiedzi na kryzys koronawirusa i jego skutki, a także mogą pomóc w radzeniu sobie z pandemią COVID-19 .

MSZ zachęca do korzystania z tych informacji, aby korzystać z polskich produktów i rozwiązań.


Piszą o nas: MedKurier DlaSzpitali

kamil