OCTA UV-SYSTEM

Specjalistyczny System Dezynfekcji Promieniowaniem UV-C

INNOWACJA W OBSZARZE BEZPIECZEŃSTWA

O ochronie zdrowia i bezpieczeństwie mikrobiologicznym myślimy systemowo. Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie OCTA-UV-SYSTEM.

BEZPIECZEŃSTWO

<br>

PACJENTÓW

I PERSONELU

OSZCZĘDNOŚCI

<br>

CZASU I BUDŻETU

OPTYMALIZACJA

<br>

PROCESU DEKONTAMINACJI

OCTA UV-SYSTEM białe front

OCTA UV-SYSTEM

Specjalistyczny system dezynfekcji światłem UV-C przeznaczony do szybkich i efektywnych cykli dekontaminacji.
OCTA UV–System to trzy komunikujące się ze sobą roboty, automatycznie kalkulujące efektywną dawkę promieniowania UV-C, sterowane poprzez dedykowane oprogramowanie.

Promieniowanie UV-C

Promieniowanie UV jest powszechnie znane jako skuteczna metoda zapobiegania infekcjom wtórnym i rozprzestrzenianiu się patogenów. OCTA UV–System to technologiczna odpowiedź na potrzeby placówek medycznych w zakresie dezynfekcji i dekontaminacji pomieszczeń.

Rekomendacje

Tymczasowy Szpital Narodowy CSK MSWiA

Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, 2021

Michał Ludkiewicz
Pielęgnierz Koordynujący i Nadzorujący Pracę

 

Podsumowanie użytkowania robotów OCTA UV-System w Tymczasowym Szpitalu Narodowym na Stadionie Narodowym w Warszawie

Neo Hospital - Wnioski z pilotażu technologicznego

Szpital na Klinach w Krakowie, 2021

logo-snk-bez-tla-300-1

Joanna Szyman
Prezes NEO Hospital

 

Podsumowując przeprowadzony pilotaż zwraca uwagę na uzyskaną efektywność, poprawę ergonomii pracy oraz przyjazność metody dla środowiska naturalnego.

Dozymetr 25
Dozymetr 25

Dozymetry
UV-C

Łatwe w zastosowaniu narzędzie pomiaru zapewnia informację w czasie rzeczywistym o przeprowadzonej dezynfekcji. Dostarczenie odpowiedniej dawki promieniowania UV-C jest kluczowe dla skutecznego odkażania powierzchni. Dostępność metody weryfikacji jest niezwykle istotna dla całości procesu.

UV-C (nm)

253.7

REDUKCJA LOG

4

SKUTECZNOŚĆ (%)

99.99

Partnerstwo
W trosce o bezpieczeństwo

Na początku 2020 roku zainicjowaliśmy programy testowania OCTA UV-System w warunkach szpitalnych i laboratoryjnych. Swoich uwag i rekomendacji udzielili również najważniejsi eksperci w dziedzinie ochrony zdrowia w Polsce.

Posiadanie systemu odkażania pomieszczeń oraz urządzeń medycznych jest konieczne, by nasi pacjenci korzystali z bezpiecznej przestrzeni. W pomieszczeniach powinny znajdować się na stałe zamontowane urządzenia odkażające powierzchnie i powietrze.

Rozwijamy naszą infrastrukturę w sposób, który będzie przyjazny dla ludzi i środowiska, zapewniając odpowiednie warunki higieniczne, zdrowotne i chroniące środowisko.

W krótkim czasie – kilkunastu minut – uzyskujemy spektakularny efekt w postaci całkowitej jałowości naświetlanych pomieszczeń i likwidacji 99,9% patogenów

pfz small
IHF-Logo-1-S
iuva logo

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas!
    Akceptuj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Eco Light Biosafety Technology Sp. z o.o. zgodnie z Polityką Prywatności, z którą się zapoznałem i akceptuję.

    Akceptuj

    Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez Eco Light Biosafety Technology Sp. z o.o. informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).